Aykoza

Peyzaj & Projelendirme

Hakkımızda

Aykoza Peyzaj kuruluşundan bu yana yaptığı çalışmalarla peyzaj sektöründe geniş bir bilgi birikimine ve tecrübeye ulaşmıştır. İşini çok iyi bilen eğitimli, deneyimli bir kadroyla çalışmalarına başarıyla devam etmektedir.

Aykoza Peyzaj; profesyonel ekibiyle her aşamada kontrollü ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmaktadır. En son trendlere uygun yaşam alanları yaratmaktadır. Firmamız; öncelikle müşterilerimizin zevkine bağlı bir çalışma yapmaya özen göstermektedir. Konusunda uzman ekibimiz ile kaliteli ve butik hizmet vermektedir. Peyzaj ürünlerini ve malzemelerini de hem kaliteli hem de uygun fiyata müşterilerine sunmaktadır.

Aykoza Peyzaj; müşteri memnuniyetine maksimum seviyede önem vermektedir. Ayrıca vermiş olduğu taahhütleri zamanında ve en iyi kalitede yerine getirmek konusunda peyzaj sektörünün öncü firmalarından birisidir.

Vizyonumuz

Peyzaj sektöründe lider ve öncü olmak. Topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmaktır.

Misyonumuz

Ürün kalitesi, hızlı ve doğru servis, rekabete açık piyasanın altındaki fiyatlarımız, sürekli gelişen özgün projelerimiz, yeniliklere açık, teknolojiyi takip eden proje sistemlerimiz müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.

İş Ortaklarımız

Uluslararası çalışmalarımızda Birleşik Arap Emirlikleri, İtalya, Hollanda ve Almanya’da bulunan iş ortaklarımız ile koordineli olarak çalışmalarımız devam etmektedir. Son teknoloji ekipman ve peyzaj ürünleri ile firmamız hizmetinizdedir.

İç ve dış mekan bitki çeşitlerimizi, yurtdışındaki ortak çalıştığımız fidanlıklardan ithalatını yapmaktayız. Ayrıca peyzajda kullanılan çim tohumu, gübre, bahçe malzemelerini de isteğe göre ithal etmekteyiz.